PREZENTY NOWOŚCI OKAZJE PROJEKTANCI WSPÓŁPRACA BLOG
KuferArt
Logowanie
Rejestracja
Koszyk 0

Kategorie

Blog KuferArt.pl

Szpilki na giewoncie.....

wtorek, 28 czerwca 2011

Na co dzień tylko markowe ciuchy, niebanalna biżuteria z kosztownych kruszców, fryzura w której żaden wystający kosmyk to nie przypadek oraz szpilki - koniecznie tAAaaAkiej wysokości. To o Tobie?
Przeczytaj - jak przeżyć wakacje i nie wylewać łez po utracie części garderoby w ciepłym piasku. Jak z klasą wejść pod "górkę" nie ponosząc słonej kary za nieodpowiedzialność i jak przy tym wszystkim nie stracić głowy, ochoty no i cierpliwości.

Wakacje dla typowej miastowej kobiety to często nie lada wyzwanie. Jeśli taka nie wyobraża sobie dnia bez szpilek, a do tego czuje się w nich naprawdę komfortowo, nie będzie się długo zastanawiać - wrzuci owe do torby, nawet jeśli to plecak na wędrówkę po górach.
Niestety moda w takich miejscach często okazuje się problemem. Np. skręcona kostka w nieodpowiednim obuwiu = ból, koniec wakacji i często kara finansowa. Można temu jednak zapobiec, jeśli przemyślimy temat jakiś czas przed wyjazdem.

To normalne, że kobieta chce być modna, elegancka i zauważalna. Proponujemy jednak na czas urlopów zapomnieć o cennej biżuterii oraz niedostosowanym do sytuacji stroju. Moda wakacyjna kieruje się własnymi prawami - tu nawet plastik, drewno lub filc może być elegancki. Strój sportowy natomiast nabierze charakteru dzięki kilku dodatkom.

Droga torebka ze skóry źle komponuje się z parą adidasów, to fakt. Można ją jednak zastąpić materiałowym, koniecznie niebanalnym odpowiednikiem. W modzie są motywy kwiatowe oraz marynarskie - te drugie królują obecnie w drogich sklepach (lecz wcale nie musisz wydawać na nie majątku!)

A jaka biżuteria pasuje do polo i pary krótkich spodenek? Drogim kamieniom powiedz nie! Szkoda by było nie odnaleźć ich w nadmorskim piasku. Jeśli już musisz, postaw na wyraziste, barwne dodatki przede wszystkim z drewna (najbardziej ekskluzywne), plastiku i materiałów. Do tego wszystkiego możesz dorzucić jeszcze duży letni kapelusz i szyk gwarantowany! Bez szpilek, za to do końca urlopu w dobrym humorze!

No... a z włosami też nie przesadzaj. Drobny nieład bywa seksowny ;)

Wróć

Popularne wpisy

Skóra, motocykl i komóra

Jak dbać o lniane dodatki i ubrania?

Nietypowy prezent na Walentynki