PREZENTY NOWOŚCI OKAZJE PROJEKTANCI WSPÓŁPRACA BLOG
KuferArt
Logowanie
Rejestracja
Koszyk 0

Kategorie

Blog KuferArt.pl

Pierścionki: co włożyć na palec?

piątek, 2 grudnia 2011

Czasy, gdy dorosłej kobiecie wypadało ozdobić dłoń jedynie obrączką lub złotym pierścionkiem z brylantem dawno minęły. I choć nie brak wielbicielek biżuterii kosztującej tyle, co dobrej klasy samochód, większość kobiet bawi się modą i wybiera nieco tańszą, za to zgodną z trendami biżuterię. Możemy zapomnieć o obowiązujących zasadach i umiarze. Żadnego złotego środka – miksujemy kolory, fasony i style, zakładamy dużo biżuterii na raz. Oczywiście – pod warunkiem, ze mamy urlop. Lub wyrozumiałego szefa...


Jestem modna, jestem gangsta
W tym sezonie projektanci biżuterii i styliści wyraźnie inspirują się stylem twórców gangsta rapu. Efekty? Ogromne pierścienie w formie kastetów, zakładane na co najmniej dwa palce, a najchętniej – na cała dłoń. Na kastecie jednolita płytka wysadzana brylancikami i kryształkami lub połyskliwe napisy. Kiczowaty błysk nosimy z przymrużeniem oka, miksując go z bardziej neutralną całością. Zaleta? Na wypielęgnowanej dłoni takie ozdoby wyglądają naprawdę świetnie!


Zestawiamy i miksujemy
Biżuteria modułowa rozwija się coraz lepiej. Teraz indywidualne zestawienia możesz tworzyć nie tylko na nadgarstkach. w ofercie pojawiły się modułowe pierścionki. Na czym to polega? Firmy specjalizujące się w biżuterii modułowej oferują cienkie pierścionki z różnymi zdobieniami, wzorkami, oczkami. Możesz układać z nich na palcach dowolne kompozycje. Dzięki temu Twoja dłoń będzie wyglądała oryginalnie i bardzo modnie. Niestety, jest to biżuteria dość droga, bo pojedynczy element układanki kosztuje – w zależności od użytych do jego wykonania surowców – od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy złotych. Jest to więc biżuteria luksusowa, ale oryginalny efekt wart jest swojej ceny. Ideą biżuterii modułowej jest zresztą kupowanie kolejnych elementów, by zaznaczyć jakieś ważne wydarzenia w życiu, przełomy i zmiany, więc jej kolekcjonowanie trwa w założeniu bardzo długo.


W stylu indyjskim
Moda na Bollywood nie mija, indyjskie inspiracje wciąż są bardzo widoczne. Tego roku nosimy między innymi pandżę. To klasyczna indyjska biżuteria, łącząca pierścionek i ozdobną bransoletkę. Jest to ozdoba na cała dłoń, bo szeroka bransoleta i pierścionek połączone są bardzo ozdobnym elementem, który dekoruje wierzch dłoni. Zwykle pandża wykonana jest z misternych splotów. Jest tak ozdobna, że może być jedynym elementem biżuterii, jaki zakładamy.

Wróć

Popularne wpisy

Karnawał 2011 ...

Jesienna stylizacja - wybieramy dodatki

Wypijmy za brzuszek czyli baby shower