PREZENTY NOWOŚCI OKAZJE PROJEKTANCI WSPÓŁPRACA BLOG
KuferArt
Logowanie
Rejestracja
Koszyk 0


Projektant Ozdobione ręcznie jest na urlopie od 25.09.2022 do 15.10.2022. Twoje zamówienie zrealizuje po zakończeniu urlopu.

Ozdobione ręcznie

Ozdobione ręcznie

Klimat mieszkania tworzą piękne przedmioty. Ja je kreuję. Pracownia ?Ozdobione ręcznie? oferuje przedmioty użytkowe w artystycznym klimacie. Są to szkatułki, kuferki, niciarki, tace, wieszaki i wiele innych. Staram się, aby moje prace były niepowtarzalne i starannie wykonane. Kocham style vintage, shabby chic, rustykalny więc widać je w moich pracach. Jeśli szukasz niepowtarzalnego prezentu, oryginalnej dekoracji zapraszam do mojej galerii. Przedmioty, które ozdabiam wykonane są z drewna. Postarzam je i nadaję im wygląd starocia za pomocą szlifowania, bejcowania, przecierania. Potem ozdabiam je metodą Decoupage, lub szablonową, i na koniec zabezpieczam lakierem.


Kategorie

Wnętrze

 

Opinie

Wieszak na klucze Róże

"Śliczny. Może kolory nie tak wyraziste jak na zdjęciu, ale i tak piękny wieszak. Chcę również podziękować za gratis. Nie tylko mi przypadł do gustu, ale jest zachwycona. Dziękuję Pani Beatko. Łączę pozdrowienia Freus Helena"

03.10.2019