PREZENTY NOWOŚCI OKAZJE PROJEKTANCI WSPÓŁPRACA BLOG
KuferArt
Logowanie
Rejestracja
Koszyk 0

Irart

Irart

Prezentuję biżuterię wykonaną z kamieni naturalnych, pereł, muszli, bursztynu oraz srebra. Pojedyncze egzemplarze wykonane z należyta starannością. Prosta forma, delikatność, naturalność, asymetria to coś co wyróżnia moje autorskie projekty.


Kategorie

Biżuteria srebrna

 

Opinie

Jaspis z turkusem - bransoletka z koniczynką

"Cudowna. Fantastyczna paleta kolorów."

18.04.2021

Naszyjnik dla Pani Magdaleny

"Cudowny. Przepięknie się mieni, ma świetną długość i dotarł pięknie opakowany. Rewelacyjny kontakt ze strzedawcą. Sklep godny polecenia."

18.04.2021

Zamówienie specjalne

"Zamówienia specjalne u tego sprzedawcy to czysta przyjemność. Fantastyczny kontakt, natychmistowa reakcja na wszelkie uwagi i bardzo szybka realizacja. Polecam wszystkim!"

18.04.2021

Zamówienie specjalne

"Cudowne, wszystko zgodnie z moimi sugestiami."

18.04.2021

Komplet z amazonitu - kolczyki i bransoletka

"Świetny komplet. Dużo ładniejszy, niż na zdjęciu. Kamienie pięknie się mienią. Szczególnie zaskoczyły mnie amazonity. Nie sądziłam, że tak blady kamień może tak ładnie błyszczeć. Super kontakt i szybka wysyłka. Komplet pięknie zapakowany. Sklep wart polecenia."

11.03.2021

Grossular - bogata bransoletka 396

"Przepiękna bransoletka. Cudownie się mieni. Fantastyczny zakup."

11.03.2021

Zamówienie specjalne

"Fantastyczny zestaw turmalinowy (bransoletka plus kolczyki) i kolczyki opal z kuleczkami labradorytu. Świetny i błyskawiczny kontakt. Szybka wysyłka. Wszystko pięknie zapakowane i cudownie błyszcząco-migoczące, czyli tak, jak lubię :) Polecam wszystkim. Ja na pewno wrócę."

11.03.2021