PREZENTY NOWOŚCI OKAZJE PROJEKTANCI WSPÓŁPRACA BLOG
KuferArt
Logowanie
Rejestracja
Koszyk 0

Pracownia Maguzilki-Art

Pracownia Maguzilki-Art

MAGUZILKI to duet, który swoje życie osobiste, zawodowe i pasje połączył w jedno. Oferowana przez nas biżuteria powstaje w zaciszu kameralnej pracowni. Są to głównie prace autorskie, jesteśmy jednak otwarci na sugestie i wyobrażenia naszych klientów dotyczące wzornictwa. W prezentowanych tutaj wyrobach zauważalnie dominują agaty, a ich oprawą staramy się wyeksponować to, o co zadbała już sama natura. ZAPRASZAMY


Kategorie

Biżuteria artystyczna

 

Opinie

Agat w oprawie tiffany wisior

"Wisio przepiękny. Ekspresowa przesyłka. Do zamówienia dołączony był gratis. Polecam"

28.01.2016

Entiana wisior witrażowy

"Przesyłka dotarła w tempie ekspresowym.Wisior przepiękny..Z pewnością moje zakupy w butiku będą miały ciąg dalszy.Polecam gorąco Artystę:)"

05.04.2015

Ulotne chwile wisior

"Błyskawiczna wysyłka. Wisiorek starannie wykonany, oryginalny. Jestem również bardzo mile zaskoczona dołączonym gratisem :) Dziękuję i serdecznie pozdrawiam! :)"

25.08.2014

Zielono mi, wisior z awenturynem

"Przepiękny, unikatowy wisior wykonany z niebywałą starannością i fantazją. Przesyłka błyskawiczna, dziękuję za dołączone miłe gratisy. Super pozytyw, polecam innym. Pozdrawiam!"

22.04.2014

Motyl Milo wisior z masy perłowej

"Pięknie dziękuję za szybką wysyłkę. Motyl dotarł wygodnie i bezpiecznie zapakowany. Śliczny, zgodny ze zdjęciem. Serdecznie dziękuję za cudowne gratisy. Takiego szczodrego Zajączka życzę wszystkim - zwłaszcza równie hojnemu artyście :) Zadowolenie z zakupu w skali 1 do 10 - 20 :)"

13.04.2014

CZERWONE KORALE srebrne kolczyki i zawieszka

"Transakcja przebiegła szybko i sprawnie.Polecam szczególnie oryginalne i wykonanie z wielkim pietyzmem wyroby biżuterii artystycznej "Maguzilki. HT"

24.02.2014

Wisior z jaspisem

"usługa- pełen profesjonalizm , produkt = estetyka - piękny wisior i pudełeczko , otrzymany gratis - miłe zaskoczenie - polecam gorąco -unikalna biżuteria , wyjątkowa dla osoby którą cenisz - gorąco polecam artystę !!!!"

18.11.2013

Motyl wisior w oprawie Tiffany

"WISIOR PRZEPIĘKNY. ROBI DUŻE WRAŻENIE. BARDZO DOBRE WYKONANIE:) WSZYSTKO W NAJLEPSZYM PORZĄDKU POZDRAWIAM"

10.07.2013

Ulotne chwile wisior

"Wisior nie odbiega od swojego wizerunku na zdjęciu. Jest śliczny i bardzo oryginalny. Dziękuję za załącznik do przesyłki:) Pozdrawiam:)"

23.11.2012