PREZENTY NOWOŚCI OKAZJE PROJEKTANCI WSPÓŁPRACA BLOG
KuferArt
Logowanie
Rejestracja
Koszyk 0

Pracownia na deskach

Pracownia na deskach

Materiał, na którym tworzę to drewno, często są to stare deski, które uprzednio przygotowuję nadając im nową formę użytkową, szlifuję, gruntuję, maluję, złocę, nieraz dokładam drut i nieduże wyrzeźbione elementy, wszystko co wpadnie mi do głowy podczas tworzenia prac. Staram się by moje prace były pełne energii i nietuzinkowych pomysłów. Zapraszam do PRACOWNI NA DESKACH Każda praca jest dokładnie i estetycznie zapakowana, by bezpiecznie mogła dotrzeć do swojego nowego nabywcy... Prace są gotowe do wręczenia jako prezent.


Kategorie

Wnętrze

 

Opinie

Rustykalny wieszak z domkami w odcieniach szarości No 2

"Jestem szczęśliwa, że tak piękny wieszak trafił w moje ręce. Widać pasję z jaką był tworzony, zadbano o każdy nawet najmniejszy szczegół. Będzie pięknie zdobił moje wnętrze. Dziękuję bardzo Pani Justyno i życzę by nigdy nie wątpiła Pani w to co robi bo robi Pani to doskonale :)"

10.12.2020

Obrazek na Chrzest Święty - dziewczynka

"Obrazek w rzeczywistości jeszcze ładniejszy. Współpraca z Panią Justyną bardzo miła. Jest możliwość dostosowania szczegółów obrazka do potrzeb. Serdecznie polecam "

20.05.2019

Perłowy anioł miłości z ptaszkami

"Anioł jest naprawdę przepiękny, starannie wykonany, ładnie zapakowany, na pewno ucieszy jako nietuzinkowy prezent :) Dziękuję, Kasia Szalińska"

04.12.2014

Rozwiany anioł obraz olejny

"Praca wspaniała.Obraz był prezentem dla przyjaciół. Wzbudził zachwyt. Kontakt z Artystką doskonały i miły. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Agnieszka"

09.01.2013

Lazurowy anioł z ptaszkiem

"Obraz piękny, Artystka bardzo miła, ekspresowa wysyłka. Agnieszka"

09.01.2013