PREZENTY NOWOŚCI OKAZJE PROJEKTANCI WSPÓŁPRACA BLOG
KuferArt
Logowanie
Rejestracja
Koszyk 0


Projektant iwiart jest na urlopie od 20.01.2020 do 20.01.2021. Twoje zamówienie zrealizuje po zakończeniu urlopu.

iwiart

iwiart

Robię to co kocham, ale to TY możesz sprawić, że poczuję się spełniona. Nie lubię monotonii dlatego większość moich prac to jedyne egzemplarze. Jeśli lubisz niepowtarzalne przedmioty, to jest to miejsce dla CIEBIE. Zapraszam do świata mojej wyobraźni.


Kategorie

 

Opinie

Jesienny liść broszka dla pani Lindy

"Kolejne arcydzieło, tym razem pełne ciepłych kolorów złotej jesieni... Idealnie komponuje się z moim płaszczem nadając mu niepowtarzalny smak... Iwiart jak zawsze niezawodna, perfekcyjna i tak subtelnie dbająca o szczegóły, by dogodzić każdej z nas..."

29.10.2013

Aster broszka filcowa

"Produkt ładny, zgodny z zamówieniem"

24.07.2013

Broszka filcowa dla pani Dominiki

"Przepiękny produkt, dobra jakość, bardzo szybka i sprawna obsługa. Polecam każdemu i sama chętnie powroce do tego artysty. :)) "

25.06.2013

Magnolia broszka dla pani Lindy

"Tym razem wymarzyłam sobie magnolię...Jest dokładnie taka sama, jak w ogrodzie mojej babci... Nie wierzyłam, że można stworzyć coś tak pięknego i podobnego do oryginału! Jak widać, dla mojej ukochanej iwiart, to bułka z masłem:) Jakaś nieznajoma pani zatrzymała mnie na ulicy i spytała, skąd ja mam tak piękne kwiaty, bo już kilka razy widziała mnie na osiedlu i nie może się nadziwić ich oryginalności... Widać, że nie tylko ja poznałam się na talencie Artystki...Ach ta iwiart, każdego zachwyca... "

04.06.2013

Konwalie filcowe broszka zamówienie dla pani Lindy

"Majowe konwalie pachnące wiosną...ich zapach przeniknął cały mój dom.... Tak idealne, a przy tym tak pracochłonne dzieło mogła stworzyć tylko iwiart... Nie znam drugiej tak zaangażowanej Artystki, która lubi spełnić marzenia innych ludzi...a udaje się to Jej nad wyraz genialnie! Jestem od Niej uzależniona...:)"

06.05.2013

Wiosenna broszka dla pani Lindy

"Nie mogłam uwierzyć własnym oczom, gdy na żywo zobaczyłam to cudo! Artystka jest jak prawdziwa wróżka, potrafiąca wyczarować tak subtelne i powtarzalne dzieła ! Nie ma osoby, która nie obejrzałaby się na widok tej iście wiosenno-majowej broszki. A to wszystko dzięki iwiart, za której dziełami tęskni się jak za ciepłą wiosną... "

22.04.2013

Mega żonkil broszka dla pani Lindy

"Do mnie wiosna już przyszła... Ten mega żonkil wykonany jest tak profesjonalnie, że chciałoby się go zerwać z łąki...Pozostaje tylko chwalić Artystkę za Jej kolejne boskie dzieło! Tylko Ona potrafi urzeczywistniać nawet najskrytsze wiosenne marzenia.... Zamawiajcie wszyscy niepowtarzalne wyroby tej genialnej Artystki, która pomoże Wam wyróżnić się z tłumu."

14.03.2013

Powiew wiosny duża broszka filcowa

"Ach, ten "Powiew wiosny", zaraz po założeniu czuję jej zapach, a to wszystko dzięki iwiart... Zawsze idealnie trafia w mój gust i co równie ważne, bardzo krótko czekam na przesyłkę. Od tej genialnej Artystki mam już cztery broszki i na pewno na tym się nie skończy:)"

07.03.2013

Czarno biały kwiat dla pani Lindy

"Ten czarno-biały kwiat jest spełnieniem moich broszkowych marzeń... idealna wielkość, idealna kolorystyka, idealne wykonanie...A najważniejsze jest w tym to, że Artystka czyta w moich myślach, mimo, że w ogóle się nie znamy. Napisałam Jej tylko jedno słowo "czarno-biały", a wyszło z tego takie arcydzieło! Wszystkich zapraszam do współpracy z Artystką,nie zawiedziecie się,daję głowę!"

07.03.2013

12

Przejdź do strony: