PREZENTY NOWOŚCI OKAZJE PROJEKTANCI WSPÓŁPRACA BLOG
KuferArt
Logowanie
Rejestracja
Koszyk 0

M u l t i K u l t i

M u l t i K u l t i

M u l t i k u l t i - to fascynacja etniczną biżuterią i miejscami, z których ona pochodzi. Podróżujemy, buszujemy po sukach i bazarach, wśród przypraw, tkanin, mydła i powidła wynajdujemy kamienie, amulety, srebrne wisiory, dziwne, nie wiadomo z czego wykonane ozdoby, które kiedyś nosiły beduińskie, berberyjskie, hinduskie, marokańskie, należące do zapomnianych plemion... dalekie nam, ale tak samo lubiące piękne rzeczy - dziewczyny. M u l t i K u l t i to międzykulturowe porozumienie z oryginalnym pięknem!


Kategorie

Biżuteria srebrna, Biżuteria artystyczna, Wnętrze

 

Opinie

Bransoletka Millefiori i lapis lazuli

"Jestem bardzo zadowolona z zakupu tej bransoletki. Kolory takie jak na zdjęciu i świetnie prezentuje się na ręku. Dziękuję serdecznie."

11.10.2014

Bransoletka etno z czerwonego korala

"Prześliczna i delikatna bransoletka, która jest prezentem dla mojej najwspanialszej Mamy na świecie. Dziękuję serdecznie."

03.04.2014

Bransoletka z labradorytu

"Bransoletka jest śliczna i bardzo delikatna. Polecam serdecznie biżuterię MultiKulti."

12.02.2013

Bransoletka z labradorytu Arabeska

"Bransoletka jest śliczna i bardzo delikatna. Polecam serdecznie biżuterię MultiKulti."

12.02.2013

Długi etniczny naszyjnik z kamieni

"Przyszlo, ladne,dziekuje.Efektowne"

18.05.2012

Bransoletka z korala z jadeitem

"Bransoletka jest przepiękna. Będzie 100% trafionym prezentem gwiazdkowym :-) Polecam Artystkę, dziękuję za wspaniałą biżuterię i pozdrawiam."

12.12.2011

BEDUINKA naszyjnik

"BEDUINKA naszyjnik, autor: M u l t i K u l t i | Z przyjemnością potwierdzam otrzymanie przesyłki - naszyjnik jest nawet piękniejszy w rzeczywistości niż na zdjeciach. Serdecznie dziękuję Autorce. | Magdalena, Wrocław"

25.06.2010