PREZENTY NOWOŚCI OKAZJE PROJEKTANCI WSPÓŁPRACA BLOG
KuferArt
Logowanie
Rejestracja
Koszyk 0


Projektant Agnieszka Wiechucka jest na urlopie od 23.06.2021 do 31.07.2021. Twoje zamówienie zrealizuje po zakończeniu urlopu.

Agnieszka Wiechucka

Agnieszka Wiechucka

Dzień dobry! Miło Cię widzieć w moim sklepie :) Ikati Jewellery to tradycyjne rękodzieło w nowoczesnym wydaniu. Znajdziesz u mnie niepowtarzalną biżuterię dla dziewczyn w każdym wieku - wielbicielek klasycznych propozycji, jak i oryginalnych dodatków, które podkreślą urok minimalistycznych kreacji. Moja biżuteria jest tworzona w domu wolnym od dymu tytoniowego. Prace są od początku do końca wytwarzane ręcznie, więc nikt nie będzie miał takiej samej ozdoby! Markę Ikati stworzyłam w 2009 roku. Przez te wszystkie lata nieustająco gromadzę doświadczenia i poszukuję nowych inspiracji dla moich prac. Zawsze uwielbiałam tworzyć i Ikati od lat pozwala mi na realizowanie mojej pasji. Zapraszam do mojego sklepu. Agnieszka Wiechucka


Kategorie

Biżuteria srebrna, Biżuteria artystyczna, Ślub, Akcesoria, Wnętrze, Vintage

 

Opinie

Bransoleta green point

"Kolorowa i alternatywna wariacja noszonych ostatnio pancerek, ale ten styl nie jest aż tak na serio. Dobra jakość wykonania, a samo tworzywo lekkie. Bardzo sympatyczny kontakt z twórczynią."

11.04.2021

BŁĘKITNE KWIATECZKI kolczyki

"BŁĘKITNE KWIATUSZKI kolczyki, | Witam! Serdecznie dziękuję za zrealizowanie całego zamówienia. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu transakcji.| Joanna, Rybnik"

12.06.2010

WRZOSOWA DAMA brosza

"WRZOSOWA DAMA brosza, autor: Agnieszka Kopczyńska | Przesyłkę otrzymałam wczoraj, ślicznie dziękuję, brosza jest piękna. Pozdrawiam serdecznie. | Anna, Ostróda"

11.02.2010