PREZENTY NOWOŚCI OKAZJE PROJEKTANCI WSPÓŁPRACA BLOG
KuferArt
Logowanie
Rejestracja
Koszyk 0Projektant Ewart jest na urlopie od 09.02.2020 do 18.02.2020. Twoje zamówienie zrealizuje po zakończeniu urlopu.
Wisiorek kryształ górski Wisiorek kryształ górski - 2 Wisiorek kryształ górski - 3 Wisiorek kryształ górski - 4 Wisiorek kryształ górski - 5
Wisiorek kryształ górski

Wisiorek kryształ górski

Proj.: Ewart

Ulubione
Zapytaj o podobny

SPRZEDANY

  • Wysyłka krajowa pocztą – 9,00 zł
  • Wysyłka krajowa kurierem – 16,00 zł
  • Wysyłka zagraniczna (tylko kraje UE) - 16,00 zł
  • Koszt wysyłki poza UE prosimy uzgodnić z projektantem
Kontakt Zamów więcej produktów tego projektanta
Płać za przesyłkę tylko raz
Opis produktu Bezpieczne zakupy Zwroty i reklamacje Płatności
Zawieszka wykonana ręcznie metodą wire-wrappingu z kryształu górskiego ozdobionego naturalnymi drobnymi spinelami.Użyłam kryształu w stanie naturalnym, nieciętego i nieszlifowanego. Kryształ ten jest ciekawym egzemplarzem, z jego podstawy wyrastają dwa kryształowe wrosty, które są idealnie przeźroczyste, połyskujące wszystkimi kolorami tęczy. Do wykonania wisiorka użyłam srebrnego drutu próby 999. Wymiary zawieszki 50x16mm z łańcuszkiem długości około 48-50 cm. Kryształ Górski zwany również Kamieniem Mocy jest kamieniem o najsilniejszym działaniu oczyszczającym - zarówno ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Przez tę właściwość zwany jest królem kryształów, lub neutralizatorem. Kryształ Górski to najdoskonalszy kamień leczniczy, to także swoisty wzmacniacz energetyczny działający jak akumulator. Umożliwia realizację planów zwiększając naszą zdolność wprowadzania ich w życie. Umożliwia osobisty rozwój poprzez transformację negatywnej energii w pozytywną (zarówno tej zewnętrznej - w pomieszczeniach, jak i tej pochodzącej od innych ludzi). Umysł oczyszczony z negatywnych myśli może efektywnie pracować nad pozytywnymi zmianami wewnętrznymi oraz tymi, które chce przeprowadzić w swoim otoczeniu. Pojawia się w nas obiektywizm odbioru wydarzeń oraz gotowe rozwiązania dla problemów nas dotykających. Powiększa się zdolność koncentracji, rodzi optymizm i wiara we własne możliwości. Życie nabiera sensu, gdyż posiadamy samoświadomość tego, co dzieje się w nas i wokół nas.

Tagi

kryształ górski, srebro, handmade, wisiorek, zawieszka

Kolory

przeźroczysty

Materiały

kryształ górski

Technika

wire-wrapping

Styl

romantyczny

Motyw

esy-floresy

Przeznaczenie

na szyję

Informacje o projektancie

inne produkty Ewart

zobacz inne produkty pasujące

Szukaj wg koloru
Szukaj wg ceny


-